fbpx

הסכם עבודה ,עלויות ומדיניות ביטולים לתכנית ליווי פרטנית ולסיורי נדל”ן בכרתים לקבוצות

 

*מטרתינו היא לעשות לכם את החיים קלים יותר בתהליך איתור הנכס אותו תרצו למצוא.

השרות שאנחנו מציעים לכם הוא ייעוץ בנושא רכישת נדל”ן באי כרתים ביוון

ייעוץ שוטף החל מהרגע הראשון וליווי מלא לאורך כל התהליך.

*לאחר שיחת היכרות,תיאום ציפיות והבנה של מה בדיוק אתם מחפשים ניגש אנו לעבודה שמטרתה היא דרך קשרים מקומיים,מתווכים,סוכניות נדל”ן ואנשים העוסקים בתחום לאתר עבורכם כמה שיותר הצעות פוטנציאליות אשר יוכלו לעניין אתכם ולענות על מבוקשכם .

* בשלב הבא – אתם הולכים להגיע ליוון !!! לנסיעה ממוקדת שמטרתה היא לראות ולהתרשם מרשימת הנכסים אותה הכנו עבורכם על פי תיאורכם .

נסיעה זו תהיה בת כ 3 יימים לערך אשר מטרתה תהיה להראות לכם מספר רב של נכסים ככל האפשר .

* אין אנו מחוייבים על כך שתחתמו על חוזה רכישה

בטווח הזמן ובסיור הנדל”ן אשר יוכן במיוחד עבורכם על פי תיאורכם ודרישותיכם שכן 

יהיה זה שיקולכם הבלעדי בלבד – חתימה על מסמך זה מהווה הצהרה מלאה על הנאמר בסעיף זה.

.

עלות השירות לאיתור פרטני של נכסי נדל”ן בכרתים

באפשרות זו יבנה עבורכם סיור נכסים ממוקד תוך כדי הצעות מרובות.

מטרתינו בסיור זה תהיה לבנות עבורכם סיור נדל”ן מנצח , לתאם עבורכם את כל הפגישות , ללוות אתכם במשך כל התהליך ולהראות לכם מספר רב ככל האפשר של נכסים איכותיים התואמים את תיאורכם ומבוקשכם.

עלות השירות : 2,500 יורו כאשר מקדמה בת כ 800 יורו (דמי רצינות) תשולם לתחילת שירות האיתור

ויתרת התשלום תשולם ביום ההגעה לסיור הנכסים.

התשלום יבוצע בהעברה בנקאית שיקלית על פי ערכו היציג של היורו ביום ההעברה.

טווח זמן ההגעה לסיור הנכסים הינו 3 חודשים מיום ביצוע תשלום המקדמה(או בזמן מעט אחר אשר יתואם מראש) 

כל אי הגעה תחייב את מזמין השירות בתשלומו המלא של השירות.

– השירות אינו כולל הגעה של רועי אור אל הנכסים עצמם בטרם הגעת הלקוח.

– עלויות נוספות  אשר יש לקחת בחשבון בעת הסיור :השכרת רכב ועלויות שהייה (בית מלון,אוכל וכדומה).

*אפשרות בניית סיור נדל”ן 3 ימים בכרתים לבעלי תקציב של:

300,000 יורו ומעלה לרכישת בית

או 80,000 יורו ומעלה לרכישת אדמה

  

סיורי נדל”ן לקבוצות

  • עלות הסיור תינתן בהתאם לקטגוריית הטיול ובהתאם לתאריכי הנסיעה
  • הטיול יכלול בתוכו את כל אשר יפורט וימסר ללקוח בטרם החלטתו להירשם
  • רשימת הנכסים המוצעים בסיור הקבוצתי תימסר ללקוח מבעוד מועד 


מדיניות ביטולים

סעיף 14ג’ לחוק הגנת הצרכן קובע כי בעסקת מכר מרחוק של שירותי הארחה נופש ובילוי רשאי הצרכן לבטל את העסקה בתוך 14 ימים מיום עשיית העסקה, ובלבד שביטול כאמור לא ייעשה בתוך שבעה ימים, שאינם ימי מנוחה, קודם למועד שבו אמור השירות להינתן.
בנוסף, סע’ 14ג’1.(ג) לחוק הגנת הצרכן קובע כי בעסקת מכר מרחוק של שירותי הארחה נופש ובילוי שבוצעה ע”י אדם עם מוגבלות, אזרח ותיק או עולה חדש, רשאי הצרכן לבטל את העסקה בתוך 4 חודשים מיום עשיית העסקה או מיום קבלת מסמך בדבר כל פרטי ההזמנה, ובלבד שביטול כאמור לא ייעשה בתוך שבעה ימים, שאינם ימי מנוחה, קודם למועד שבו אמור השירות להינתן, ובכפוף לכך שההתקשרות בעסקה כללה שיחה בין העוסק לצרכן, ובכלל זה שיחה באמצעות תקשורת אלקטרונית.
עוד קובע הסעיף את תוצאות ביטול העסקה ולפיו העוסק יחזיר לצרכן בתוך 14 ימים מיום קבלת ההודעה על הביטול את אותו חלק ממחיר העסקה ששולם על ידי הצרכן, יבטל את חיובו של הצרכן בשל העסקה ולא יגבה מהצרכן סכום כלשהוא, זולת דמי ביטול בשיעור שלא יעלה על 5% ממחיר כל פריט בהזמנה לאדם, או 100 שקלים על כל פריט בהזמנה לאדם, (חבילת נופש או טיול מאורגן יחשבו לפריט אחד), לפי הנמוך מבניהם. למען הסר ספק מובהר בזאת כי האמור בסעיף זה הינו לצורכי יידוע בלבד, וכי הנוסח המחייב והמלא של הוראות הביטול בעסקאות מכר מרחוק הוא זה המפורט בסעיף 14ג לחוק הגנת הצרכן.

בכל מקרה של ביטול השירות כ 15 ימים קלנדריים לאחר תאריך ביצוע המקדמה – לא ינתן כל החזר כספי.

הזמנת טיסות לכרתים תעשה עצמאית מול חברת התעופה או סוכן הנסיעות.

בתקופה זו אנו ממליצים לרכוש כרטיסי טיסה דרך סוכני נסיעות.

חלה החובה לדאוג דרך סוכנות הנסיעות לקבל את כל המידע וכן לבצע את כל הפעולות הנדרשות

על מנת להיכנס ליוון בתקופת הנוכחית כגון מילוי טפסים בדיקת קורונה אם צריך וכן בדיקה של תנאי הכניסה ליוון בתאריכים המיועדים . כמו כן יש להתעדכן דרך סוכנות הנסיעות על ההגבלות אשר יתקיימו על החוזרים מיוון ארצה מחוסנים או שלא אם יחולו.

אי הגעה או איחור כל שהוא בשל אי מילוי הנחיות כאלה ואחרות יחייב את המזמין במלוא סכום ההזמנה.

 *במיקרה של ביטול בשל נסיבות הקשורות בקורונה כגון סגרים בארץ או ביוון יוחזר כל הסכום במלואו .

דרכונים ואשרות  יש להחזיק בדרכון תקף ל-6 חודשים לפחות מיום החזרה לארץ

מה כלול – פירוט מדוייק על כל הכלול בטיול וכל אשר לא כלול ימסר ללקוח בטרם החלטתו להירשם ולהצטרף לטיול.

אין אנו מתחייבים לספק למטיילים תחבורה בזמנים שאינם חלק אינטגרלי של הטיול, לרבות ביציאה לבילויים בערבים שלא על פי התוכנית וכמו כן הגעה למקום המפגש משדה התעופה ובחזרה אליו. תחבורה שתסופק לבקשת המטיילים מחוץ למסגרת התוכנית, תהיה על חשבונם.

ביטוח – חובה לקיים פוליסת ביטוח רפואי מתאימה לסוג הטיול , כולל ביטוח ביטול ו/או קיצור נסיעה, הטסה רפואית וחילוץ,ביטול טיסה וכל ההרחבות הנדרשות, מומלץ לרכוש ביטוח מיד עם ההרשמה לטיול, כדי להיות מכוסים במקרה של ביטול.

אין רועי אור אחראי בשום צורה לנזקים העשויים להיגרם לנוסע כתוצאה מתאונות , מחלות , נזק למטען או כל נזק ישיר או עקיף שעלול להיגרם לו במהלך הטיול עקב תאונה , אלימות , שוד , גניבה , אבדה של מטען או מסמכים , כרטיסי טיסה , דרכון , הוצאות רפואיות וכיוצא באלה. חתימה על מסמך זה וכן השתתפות בטיול מהווים הסכמה מפורשת לתנאי זה ומהווים הצהרה מפורשת לוויתור על כל סוג של תביעה מכל צד או גורם כנגד רועי אור.

הנוסע מצהיר כי הוא בריא בגופו ובנפשו וכשיר להשתתפות בטיול אשר סוכם ,כמו כן מצהיר הנוסע  כי רכש ואו ירכוש עד מועד היציאה מהארץ ולמשך כל תקופת הטיול פוליסת ביטוח נסיעות מקיפה לחו”ל, הכולל ביטוח רפואי, ביטול הזמנה עקב סיבות רפואיות וביטוח מטען וכל ההרחבות הנדרשות. באחריותו של הנוסע לוודא כי הביטוח שערך תואם לאזור המתוייר דרך סוכן נסיעות או סוכן ביטוח.

תביעת ביטוח  לתביעת פיצוי ביטוחי בגין אי הגעת מטייל לטיול ו/או הפסקת טיול עקב מחלה, פציעה, בעיה אישית או כל סיבה אחרת, יש לפנות ישירות לחברת הביטוח.

תשלום – התשלום יבוצע בהעברה בנקאית במטבע שיקלי על פי ערכו היציג של היורו ביום ההעברה.

 שינויים – אנו שומרים את הזכות לבטל לחלוטין או לערוך שינויים במסלול הטיול על פי שיקול דעת מקצועי, לפני הטיול ובמהלכו, עקב סיבות שאינן תלויות, כגון שביתות, מזג אוויר ופגעי טבע, התרעות, מכירות של נכסים שהוצעו ,הנחיות של סוכנים מקומיים או של רשויות מוסמכות, מגיפות, סכנות ביטחוניות וכל סיבה אחרת. שיקול דעת בנושא זה, לרבות שינויים מהותיים, הוא בלעדי ומוחלט.

במקרה של שינויים בתכנית או ביטול הסיור מסיבות שאינן תלויות כאמור, לא נהיה אחראיים לכל נזק ישיר או עקיף שייגרם לנוסע עקב שינויים אלה, לרבות אכזבה, מפח נפש או אי נעימות, ולא תהיה חובה להחזר כספי מלא או חלקי בגין שינויים אלה, אם הכספים כבר שולמו לגורם שלישי.

ביטול – ביטול יזום של טיול על ידי רועי אור בעיקר ממספר מועט של נרשמים יתאפשר עד 10 ימים לפני יציאת הטיול ללא כל טענה ו/או תביעה של המטייל.
עסקת העברה בנקאית תוחזר למטייל עד 14 ימים מרגע ההחלטה של הביטול.

כמו כן רועי אור שומר לעצמו את הזכות לקיים את הטיול על אף מספר מועט של משתתפים ואפילו לנרשם אחד ללא כל תביעה או טענה מצד הנרשם.

במיקרה של ביטול הטיול מצד רועי אור עסקת העברה בנקאית תוחזר למזמין עד 14 ימים מרגע הודעת הביטול. 

בכל מיקרה של ביטול החופשה מצד רועי אור לאחר רכישת כרטיס הטיסה מצד הלקוח,לא יהיה רועי אור אחראי בשום צורה על החזר כספי על מחיר כרטיס הטיסה ,לשם כך יש להתייעץ עם סוכן נסיעות/ביטוח בענייני ביטוח ביטול טיסה.

תקנון קורונה – יובהר כי טיול מאורגן תחת מדיניות הקורונה מתקיים כל עוד מדינת היעד מקבלת תיירים מישראל וכל עוד הטיסה יוצאת כסדרה .ודגש כי גם אם מדינת היעד הופכת לאדומה אך ניתן להגיע ולטייל בה, הטיול מתקיים כסדרו.

ההתנהלות במדינת היעד הינה בכפוף לחוק החל בה בלבד ובהתאם להחלטת הרשויות המקומיות וחובת הנוסע\ת לנהוג לפיו.

יתכנו שינויים במסלול הטיול לפני ו\או לאחר היציאה מישראל ללא ידיעה מראש וללא צורך בהסכמת המטייל כל עוד סיבת שינוי המסלול נובעת מהנחית הרשויות המקומיות בצל וירוס הקורונה.
עילת שינוי המסלול או הפיכת המדינה לאדומה אינה מהווה עילת ביטול וכל ביטול מצד הנוסע\ת בגין כך יגרור דמי ביטול ככתוב במסלול הטיול.
על הנוסע\ת החובה והאחריות לרכוש פוליסת ביטוח מקיפה הכוללת סעיף קורונה המבטחת גם דמי ביטול מכל סיבה שהיא.

קיצור הטיול – בכל מיקרה לאחר ההגעה בו יחליט אחד המשתתפים כי אינו רוצה להמשיך את הטיול מסיבה כזו או אחרת , לא יהיה זכאי המבטל לכל החזר כספי כזה או אחר.

סירוב להירשם –  רועי אור שומר לעצמו את הזכות לדחות בקשת הרשמה ו/או לסרב לשתף כל אדם אשר לדעתו עלול להפריע למהלכו התקין של הטיול וזאת ללא צורך לנמק עמדתו בנידון. רועי אור שומר לעצמו את הזכות להפסיק את השתתפותו של מטייל אשר התנהגותו ו/או מצב בריאותו מונעים המשך השתתפותו בטיול ו/או פוגעים או עלולים לפגוע במטייל עצמו, במדריך או במשתתפים אחרים, וכל זאת על פי שיקול דעתו הבלעדי והמוחלט . במקרה של הפסקת השתתפות כאמור, יוחזר למטייל החלק היחסי של הסכום ששילם עבור הטיול ואשר לא נוצל עד מועד הפסקת ההשתתפות, אלא אם כן תחויב החברה בעלויות כלשהן. 

תנאי הרשמה – עצם הירשמותו של המטייל דרך אתר האינטרנט , טופס הרשמה , דף סליקת אשראי או העברה בנקאית או עצם השתתפותו של המטייל בטיול או בחלק ממנו, מבטאים את הסכמתו המלאה והמפורשת של המטייל לכל התנאים המפורטים בדף זה, בדף המידע ובמחירון.

אני החתום מטה מצהיר שקראתי ומאשר/ת

את כל הנאמר בהסכם זה