fbpx

תנאי הרשמה ומדיניות ביטולים לחופשות בריאות ולריטריטים באי כרתים

נא לקרוא בעיון

– באחריות הלקוח לוודא כי כל הפרטים שיספק נכונים לצורך השלמת הרישום.

 

– ההרשמה מאמתת את הסכמת הלקוח כי קרא את כל פרטי הריטריט, וכי הם מתאימים לו.

– חפצים אישיים הם באחריות המשתתף בלבד. ההפקה אינה לוקחת אחריות על אבידות.

 

– רק לאחר אישור התשלום וקבלת אישור ההרשמה ייחשב הלקוח רשום לריטריט.

 

– הרישום הינו אישי לכל לקוח ואינו ניתן להעברה- אלא באישור ההפקה.

 

– מעצם ההרשמה מצהיר המשתתף כי הוא כשיר מבחינה רפואית להשתתף בריטריט ובכל הפעילויות, וכי כל שינוי במצבו הרפואי במהלך הריטריט חל על אחריותו בלבד.

 

– הנרשם מאשר כי שינויים בלו”ז, במנחים ופעילויות אינם מהווים עילה לביטול ההרשמה.

 

– שיבוצי לינה – במתחמי הווילות קיימות גם מיטות יחיד , ספות נפתחות וגם מיטות זוגיות רחבות.

שיבוצי הלינה נעשים ע”י ההפקה באופו אקראי , אין כל הבדל בתמחור למיטות השונות .הלקוח מצהיר על הסכמתו לכך. 

ניתן כמו כן באם הנכם מגיעים כזוג או חברים לעדכן אותנו לקבלת מיטה זוגית.

 

ההרשמה לחופשות הבריאות תיעשה בתשלום בהעברה בנקאית.

מדיניות ביטול –

החל מ- 90 ימים קלנדרים לפני הנסיעה ועד 61 יום לפני הנסיעה – דמי הביטול יהיו  1200 ש”ח לאדם.

החל מ-60 ימים קלנדרים לפני הנסיעה ועד 31 ימים לפני הטיול דמי ביטול יהיו 1800 ש”ח.

החל מ 30 יום לפני מועד הטיול דמי ביטול הינם מלוא הסכום.

* בכל מיקרה של ביטול/אי יכולת הגעה בשל נסיבות יוצאות דופן שאינן באחריות הלקוח באופן ישיר  ,נתחשב בהתאם ולא יגבה תשלום.

הזמנת טיסות לכרתים תעשה עצמאית מול חברת התעופה או סוכן הנסיעות

על המזמין לדאוג דרך סוכנות הנסיעות לקבל את כל המידע וכן לבצע את כל הפעולות הנדרשות

על מנת להיכנס ליוון בתקופת הנוכחית כגון מילוי טפסים בדיקת קורונה אם צריך וכן בדיקה של תנאי הכניסה ליוון בתאריכים המיועדים . כמו כן יש להתעדכן דרך סוכנות הנסיעות על ההגבלות אשר יתקיימו על החוזרים מיוון ארצה מחוסנים או שלא אם יחולו.

אי הגעה או איחור כל שהוא בשל אי מילוי הנחיות כאלה ואחרות יחייב את המזמין במלוא סכום ההזמנה.

 *במיקרה של ביטול בשל נסיבות הקשורות בקורונה כגון סגרים בארץ או ביוון יוחזר כל הסכום במלואו .

דרכונים ואשרות  יש להחזיק בדרכון תקף ל-6 חודשים לפחות מיום החזרה לארץ.

בריאות יש לחתום על טופס הצהרת בריאות וכשירות לטיול ביום ההגעה. בריאותו הפיסית והנפשית של הלקוח היא על אחריותו בלבד , יתרה מכך חתימה על מסמך זה מהווה הצהרה מפורשת על בריאות פיסית ונפשית תקינים להשתתפות בטיול המיועד.

מה כלול – פירוט מדוייק על כל הכלול בטיול וכל אשר לא כלול ימסר ללקוח בטרם החלטתו להירשם ולהצטרף לטיול.

שעת התחלת החופשה – 16:00-18:00 אחה”צ  ניפגש לשיחת פתיחה ביום ההגעה, יש לקחת בחשבון ששעה זו יתכן ותישתנה בשל נסיבות שאינן תלויות בנו כגון הגעת טיסות בשעות סמוכות לשעה זו או מעט לאחריהן.

מטרתינו היא להתחיל כמה שיותר בסמוך לשעה 17:00 ועל כך נבקש ככל הניתן להגיע בזמן.

הגעה למתחם עצמו – המיקום המדוייק ימסר לנרשמים ונמצא במרחק של כשעה נסיעה לערך משדה התעופה של כרתים.

שעת סיום החופשה – בסביבות השעה 12:00 בצהריים ביום האחרון  של הטיול בהתאם לשעות הטיסה של המשתתפים ובהתאם לשעות הצ’ק אאוט של המקום המארח  .בכל מקרה של רצון מצד המשתתף להישאר בכרתים מעבר לתאריכי הטיול יש להתארגן לכך באופן עצמאי . אין לרועי אור כל חובה לספק פתרונות לינה מעבר לתאריכי הטיול אשר אליו נרשם המשתתף.

תחבורה רכבים פרטיים, או וואנים או מיניבוס ילוו אותנו בימיי הטיולים למקומות היעד.

אין אנו מתחייבים לספק למטיילים תחבורה בזמנים שאינם חלק אינטגרלי של הטיול, לרבות ביציאה לבילויים בערבים שלא על פי התוכנית וכמו כן הגעה למקום המפגש משדה התעופה ובחזרה אליו. תחבורה שתסופק לבקשת המטיילים מחוץ למסגרת התוכנית, תהיה על חשבונם.

ביטוח חובה לקיים פוליסת ביטוח רפואי מתאימה לסוג הטיול , כולל ביטוח ביטול ו/או קיצור נסיעה, הטסה רפואית וחילוץ,ביטול טיסה וכל ההרחבות הנדרשות, מומלץ לרכוש ביטוח מיד עם ההרשמה לטיול, כדי להיות מכוסים במקרה של ביטול.

אין רועי אור או מישהו מעוזריו אחראיים בשום צורה לנזקים העשויים להיגרם לנוסע כתוצאה מתאונות , מחלות או חלילה מוות. נזק למטען או כל נזק ישיר או עקיף שעלול להיגרם לו במהלך הטיול עקב תאונה , אלימות , שוד , גניבה , אבדה של מטען או מסמכים , כרטיסי טיסה , דרכון , הוצאות רפואיות וכיוצא באלה. חתימה על מסמך זה וכן השתתפות בטיול מהווים הסכמה מפורשת לתנאי זה ומהווים הצהרה מפורשת לוויתור על כל סוג של תביעה מכל צד או גורם כנגד רועי אור מטעמו של הלקוח.

הנוסע מצהיר כי הוא בריא בגופו ובנפשו וכשיר להשתתפות בטיול אשר סוכם ,כמו כן מצהיר הנוסע  כי רכש ואו ירכוש עד מועד היציאה מהארץ ולמשך כל תקופת הטיול פוליסת ביטוח נסיעות מקיפה לחו”ל, הכולל ביטוח רפואי, ביטול הזמנה עקב סיבות רפואיות וביטוח מטען וכל ההרחבות הנדרשות. באחריותו של הנוסע לוודא כי הביטוח שערך תואם לאזור המתוייר דרך סוכן נסיעות או סוכן ביטוח.

תביעת ביטוח  לתביעת פיצוי ביטוחי בגין אי הגעת מטייל לטיול ו/או הפסקת טיול עקב מחלה, פציעה, בעיה אישית או כל סיבה אחרת, יש לפנות ישירות לחברת הביטוח.

 שינויים אנו שומרים את הזכות לבטל לחלוטין או לערוך שינויים במסלול הטיול על פי שיקול דעת מקצועי, לפני הטיול ובמהלכו, עקב סיבות שאינן תלויות, כגון שביתות, מזג אוויר ופגעי טבע, התרעות, הנחיות של סוכנים מקומיים או של רשויות מוסמכות, מגיפות, סכנות ביטחוניות וכל סיבה אחרת. שיקול דעת בנושא זה, לרבות שינויים מהותיים, הוא בלעדי ומוחלט.

הלקוח מבין כי ריטריט זה קורה בזמן חורף ובכל הקשור ליציאה לימי טיול אנו תלויים במזג האוויר, בכל מקרה בו מזג האוויר לא יאפשר כלל וכלל יציאה לטיולים בחוץ ינתנו במקום עוד שיעורי מדיטציה ,עבודת נשימה וסשנים שונים במתחם הווילה בה נשהה – הלקוח מאשר כי אי אפשרות לצאת לטיולים בשל תנאי מזג האוויר אינה מהווה עילה להחזר תשלום כלשהו.

במקרה של שינויים בתכנית או ביטול הטיול מסיבות שאינן תלויות כאמור, לא נהיה אחראיים לכל נזק ישיר או עקיף שייגרם לנוסע עקב שינויים אלה, לרבות אכזבה, מפח נפש או אי נעימות, ולא תהיה חובה להחזר כספי מלא או חלקי בגין שינויים אלה, אם הכספים כבר שולמו לגורם שלישי.

ביטול ביטול יזום של טיול על ידי רועי אור בעיקר ממספר מועט של נרשמים יתאפשר עד 10 ימים לפני יציאת הטיול ללא כל טענה ו/או תביעה של המטייל.
עסקת העברה בנקאית תוחזר למטייל עד 14 ימים מרגע ההחלטה של הביטול.

כמו כן רועי אור שומר לעצמו את הזכות לקיים את הטיול על אף מספר מועט של משתתפים ואפילו לנרשם אחד ללא כל תביעה או טענה מצד הנרשם.

במיקרה של ביטול הטיול מצד רועי אור עסקת העברה בנקאית תוחזר למזמין עד 14 ימים מרגע הודעת הביטול. 

*בכל מיקרה של ביטול החופשה מצד רועי אור לאחר רכישת כרטיס הטיסה מצד הלקוח,לא יהיה רועי אור אחראי בשום צורה על החזר כספי על מחיר כרטיס הטיסה ,לשם כך יש להתייעץ עם סוכן נסיעות/ביטוח בענייני ביטוח ביטול טיסה.

 

תקנון קורונה יובהר כי טיול מאורגן תחת מדיניות הקורונה מתקיים כל עוד מדינת היעד מקבלת תיירים מישראל וכל עוד הטיסה יוצאת כסדרה .ודגש כי גם אם מדינת היעד הופכת לאדומה אך ניתן להגיע ולטייל בה, הטיול מתקיים כסדרו.

ההתנהלות במדינת היעד הינה בכפוף לחוק החל בה בלבד ובהתאם להחלטת הרשויות המקומיות וחובת הנוסע\ת לנהוג לפיו.

יתכנו שינויים במסלול הטיול לפני ו\או לאחר היציאה מישראל ללא ידיעה מראש וללא צורך בהסכמת המטייל כל עוד סיבת שינוי המסלול נובעת מהנחית הרשויות המקומיות בצל וירוס הקורונה.
עילת שינוי המסלול או הפיכת המדינה לאדומה אינה מהווה עילת ביטול וכל ביטול מצד הנוסע\ת בגין כך יגרור דמי ביטול ככתוב במסלול הטיול.
על הנוסע\ת החובה והאחריות לרכוש פוליסת ביטוח מקיפה הכוללת סעיף קורונה המבטחת גם דמי ביטול מכל סיבה שהיא.

קיצור הטיול – בכל מיקרה לאחר ההגעה בו יחליט אחד המשתתפים כי אינו רוצה להמשיך את הטיול מסיבה כזו או אחרת , לא יהיה זכאי המבטל לכל החזר כספי כזה או אחר.

סירוב להירשם  רועי אור שומר לעצמו את הזכות לדחות בקשת הרשמה ו/או לסרב לשתף כל אדם אשר לדעתו עלול להפריע למהלכו התקין של הטיול וזאת ללא צורך לנמק עמדתה בנידון. רועי אור שומר לעצמו את הזכות להפסיק את השתתפותו של מטייל אשר התנהגותו ו/או מצב בריאותו מונעים המשך השתתפותו בטיול ו/או פוגעים או עלולים לפגוע במטייל עצמו, במדריך או במשתתפים אחרים, וכל זאת על פי שיקול דעתו הבלעדי והמוחלט . במקרה של הפסקת השתתפות כאמור, יוחזר למטייל החלק היחסי של הסכום ששילם עבור הטיול ואשר לא נוצל עד מועד הפסקת ההשתתפות, אלא אם כן תחויב החברה בעלויות כלשהן. 

תנאי הרשמה – עצם הירשמותו של המטייל דרך אתר האינטרנט , טופס הרשמה , דף סליקת אשראי או העברה בנקאית או עצם השתתפותו של המטייל בטיול או בחלק ממנו, מבטאים את הסכמתו המלאה והמפורשת של המטייל לכל התנאים המפורטים בדף זה, בדף המידע ובמחירון.

סעיף 14ג’ לחוק הגנת הצרכן קובע כי בעסקת מכר מרחוק של שירותי הארחה נופש ובילוי רשאי הצרכן לבטל את העסקה בתוך 14 ימים מיום עשיית העסקה, ובלבד שביטול כאמור לא ייעשה בתוך שבעה ימים, שאינם ימי מנוחה, קודם למועד שבו אמור השירות להינתן.
בנוסף, סע’ 14ג’1.(ג) לחוק הגנת הצרכן קובע כי בעסקת מכר מרחוק של שירותי הארחה נופש ובילוי שבוצעה ע”י אדם עם מוגבלות, אזרח ותיק או עולה חדש, רשאי הצרכן לבטל את העסקה בתוך 4 חודשים מיום עשיית העסקה או מיום קבלת מסמך בדבר כל פרטי ההזמנה, ובלבד שביטול כאמור לא ייעשה בתוך שבעה ימים, שאינם ימי מנוחה, קודם למועד שבו אמור השירות להינתן, ובכפוף לכך שההתקשרות בעסקה כללה שיחה בין העוסק לצרכן, ובכלל זה שיחה באמצעות תקשורת אלקטרונית.
עוד קובע הסעיף את תוצאות ביטול העסקה ולפיו העוסק יחזיר לצרכן בתוך 14 ימים מיום קבלת ההודעה על הביטול את אותו חלק ממחיר העסקה ששולם על ידי הצרכן, יבטל את חיובו של הצרכן בשל העסקה ולא יגבה מהצרכן סכום כלשהוא, זולת דמי ביטול בשיעור שלא יעלה על 5% ממחיר כל פריט בהזמנה לאדם, או 100 שקלים על כל פריט בהזמנה לאדם, (חבילת נופש או טיול מאורגן יחשבו לפריט אחד), לפי הנמוך מבניהם. למען הסר ספק מובהר בזאת כי האמור בסעיף זה הינו לצורכי יידוע בלבד, וכי הנוסח המחייב והמלא של הוראות הביטול בעסקאות מכר מרחוק הוא זה המפורט בסעיף 14ג לחוק הגנת הצרכן.

כמו כן רועי אור שומר לעצמו את הזכות לבצע שינויים בתקנון הרכישה מפעם לפעם על פי שיקול דעתו וללא כל צורך בהודעה מוקדמת.

אני הח"מ מאשר שקראתי ומסכים לתנאי התקנון ומדיניות הביטולים.